پرفروش ترین ها

تازه های نص

خواندنی های دنیای کتاب

 • زاه اندازی کسب و کار 53 اصل

  معرفی کتاب : کتاب راه‌اندازی کسب و کار ۵۳ اصل

  کتاب ” راه اندازی کسب و کار ” از سری کتاب های ۵۳ اصل است. سری کتاب‌های ۵۳ اصل از مجموعه کتاب‌های “The Truth About…”  از انتشارات فاننشیال تایمز است که در هر کتاب به تشریح یکی از موضوعات مدیریتی می‌پردازد. نثر کتاب ساده و موجز است.

  ادامه مطلب
 • 4 روش برای کار بیشتر در زمان کمتر

  ۴ روش برای کار بیشتر با زمان کمتر

  خلاصه: ۱۲ ساعت در روز کار می‌کنید اما باز هم کارهایتان تمام نمی‌شود؟ روزهای خود را صرف تلاش برای انجام دادن کارهایی که در لیست کاری خود نوشته‌اید می کنید و هنوز هم احساس می کنید که به اندازه کافی عمل نکرده اید ، یا بدتر از آن ، بی‌نتیجه بوده است.اما چگونه می‌توانیم کمتر کار کنیم و بیشتر نتیجه بگیریم،به روش‌هایی که به شما خواهیم گفت …..

  ادامه مطلب
 • مقاله برای صحبت های کوتاه در جلساتتان برنامه‌ریزی کنید

  در ‌جلساتِ مجازی‌ جایی برای «صحبت‌های‌دوستانه» باز کنید

  خلاصه: پیش از شیوع بیماری کووید- ۱۹، مدیران این شانس را داشتند که قبل شروع جلسه با همکارانشان در حالیکه قهوه می‌نوشند، گفت و گویی داشته باشند.اما الان وقتی پنجره های شرکت کنندگان روی صفحه ظاهر می شود ، فقط سر موضوع اصلی صحبت میکنند و صحبت دیگری نمی کنند.

  ادامه مطلب
 • برندسازی شخصی- نص

  برند شخصی خود را از نو بسازید

  برندسازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ (Personal Branding) یعنی یک اقدام آگاهانه و هدفمند در راستای کنترل ونظارت بر روی تصویری که از خودمان برای دیگران می سازیم.شما سخت کار می‌کنید، از خود گذشتگی می‌کنید تا اعتبار خود را بسازید؛ وقتی از اتاق بیرون می‌روید می دانید که دیگران درباره شما چه می گویند: «او یک بازاریاب خلاق است. یک وکیل درجه یک است. بازار صادرات به لتوانی را خیلی خوب می‌شناسد.» اما اگر الان بخواهید برند شخصی‌تان را دوباره از نو بسازید چه می کنید؟

  ادامه مطلب